Сертификаты

Свидетельство о методике реабилитацииСертификат о реабилитацииОсобенности лечения инфицированных СПИДом

Лікування залежностей - алкоголізму, наркоманії

Клініка "Алко-Нарко-Клінік" професійно займається лікуванням наркоманії, алкоголізму, ігроманії, інтернет-залежності у Києві та області. Також є додаткові послуги, такі як: виїзд на дом нарколога або психотерапевта, виведення з запою (або обрив запою),  реабілітація залежного, допомога в складній ситуації з рідними, коли хто сь з них знаходиться під дією алкоголю чи наркотику на стільки, що не може контролювати та відповідати за свої дії.

Лікування алкоголізму Лікування наркоманії Контакти Клініки
Спасаємо від алкоголізму будь-якої стадії Клініка лікування від наркоманії Контакти наркологічної клініки

   

Консультації від спеціаліста (нарколога або психолога) клініки по телефону безкоштовні і доступні без вихідних. Звертайтеся в нашу клініку лікування алкоголізму та наркоманії за ефективною допомогою в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації.

Самі відоміші залежності - це алкоголізм і наркоманія, який людство не може не тільки перемогти, але й ці залежності набирають більш витончених форм, особливо у випадку з наркотиками.

Ігроманія, інтернет-залежність

З приходом так званого часу hi-tech впевнено набирає обертів залежність від інтернету, від комп'ютерних ігор і соціальних мереж. Ігроманія та інтернет-залежність характерні більшою мірою для юного покоління. Тому самі вони ще не дуже усвідомлюють що відбувається і як цю може відобразитися на їх майбутньому. У цьому випадку важлива небайдужа реакція рідних залежного.

Алкогольна та наркотична залежності

Багато людей, які страждають залежністю від алкоголю, тютюну, наркотиків, просто соромляться або бояться звернутися до когось за допомогою. А в більшості випадків дану проблему без звернення в спеціалізований реабілітаційний центр або клініку не вирішити. Кваліфікована допомога фахівців нашої клініки - наркологів та психологів допоможе знайти вихід з Вашої ситуації. Ви дізнаєтеся про те як уберегти рідних від згубних впливів алкоголю, запою і наркотиків.

Метадонова залежність - також наркоманія

Наш реабілітаційний центр має великий досвід лікування від метадону, так званої - метадонової залежності. Метадон був розроблений як сильний болезаспокійливий засіб, але з часом став використовуватися не за призначенням. Даний препарат заборонений до вільного продажу в більшості країн світу (доступний тільки за рецептом або тільки в певних клініках). Лікування наркоманії в клініці можливо від усього переліку відомих наркотиків.

Наркологічний центр- якість послуг

Клініка лікування наркоманії та алкоголізму постійно стежить за якістю наданих послуг. Наш наркологічний центр гарантує результат лікування при дотриманні рекомендацій нарколога і анонімність. Наркологічний центр надає можливість швидко пройти тест на вживання того чи іншого виду наркотиків. Швидка допомога по алкоголізму - ефективний вихід із запою будь-якої складності і обрив вживання алкогольних напоїв. Коли людина в глибокому запої і часто п'є, пропонуємо послугу - обрив запою. Центр реабілітації проведе кодування від алкоголізму анонімно, що допоможе повернутися Вам або поверне близьких людей в нормальне русло життя. Виїзд до залежного по м Київ та області. Відчуйте радісний смак життя без запою, тепло родини, підтримку рідних завдяки роботі нашого центру лікування.

Можете написати смс або надіслати заповнену форму  - і фахівець підтримки центру перетелефонує Вам, як тільки це буде можливо.

Почитати цей матеріал на російській мові Лечение алкоголизма и лечение наркомании