Сертификаты

Свидетельство о методике реабилитацииСертификат о реабилитацииОсобенности лечения инфицированных СПИДом

Лікування алкоголізму анонімно в Києві

Лікування алкоголізму в клініці міста Києва здійснюється передовими сучасними методами і при дотриманні рекомендацій обов'язково дає результат. Ефективність лікування алкоголізму гарантується наявністю сертифікованих фахівців, які крім стандартного навчання, проходили спеціальне (вузьке) саме з цієї проблеми, тематики. Клініка лікування залежностей Алко-Нарко-Клінік відома індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Тепер про проблему, з якою зустрічаються безліч залежних. Алкоголізм - страшна та підступна залежність, і самостійно дати раду їй складно. Наша клініка професійно займається лікуванням алкоголізму, щоб допомогти людям повернутися до здорового способу життя, сім'ї. Довірившись фахівцям клініки, або довіривши нам родичів, Ви можете бути впевнені в результативному лікуванні алкоголізму. При складній запущеній стадії алкоголізму, при безпросвітних запоях наші фахівці приїдуть додому для роботи з пацієнтом на дому.

Алкогольна залежність

Сьогодні, алкогольну залежність можна вважати однією з найбільш поширених проблем людства. Це захворювання, виникає в результаті частого вживання спиртного і \ або вживання його у великих кількостях. Існує кілька факторів під впливом яких людина може призвичаїтися до вживання алкоголю. Найчастіше, основним фактором є стрес при зіткненні з різноманітними життєвими труднощами. Так само мають вплив характер людини, спадковий фактор і маса факторів навколишнього середовища.

Алкоголь руйнує людину зсередини на фізіологічному і психологічному рівні, він діє як наркотик і впливає на мозок. У хворих порушується нормальна діяльність мозку, пам'ять, погіршується фізичні стан, вони стають залежними від спиртного. Поряд з основними симптомами, так само спостерігається безпорадність і безвідповідальність, складності в спілкуванні в соціумі. Можна виділити кілька ознак ранніх стадій алкоголізму: вживання алкоголю з метою забутися, випивка вранці або поодинці, людина втрачає контроль над собою, коли в стані сп'яніння людина може нанести шкоду собі і \ або оточуючим, коли людина потребує у все більшій кількості спиртного.

Вилікувати алкоголізм

Якщо у вас або ваших близьких є подібні проблеми з алкоголем, часті запої, постарайтеся звернутися до лікаря. Краще саме фахівцеві в цій області - з лікування алкоголізму, алкогольної залежності.
У алкоголіків повністю змінюються життєві цінності і в більш прогресуючих випадках спостерігаються постійні важкі депресії. Так само відбуваються і фізіологічні зміни призводять до втрати апетиту, цироз печінки гастрит, панкреатит, кардиомиопатию, психоз.
До страхітливих наслідків призводить жіночий алкоголізм, а особливо зловживання алкоголем в період вагітності. Жінки за своєю природою більш схильні до впливу стресів і за статистикою 25% з 100 жінок вживають алкоголь систематично, що з часом призводить до запоїв. Визнано, що жіночий алкоголізм дуже важко виліковний, особливо, на середніх і пізніших стадіях.

Стадії алкоголізму

Виділяють 3 етапи розвитку хвороби:
Вважається, що період першої стадії може бути від 1 до 6 років. У цей період розвивається посилений потяг до вживання спиртних напоїв і людина перестає почувати міру.
Зазвичай друга стадія настає у пацієнта після тривалого 10 років і більше періоду вживання алкоголю. Під час другої стадії з'являється похмільний синдром, людина починає йти в запої, алкозалежний втрачає контроль над фізичним і психологічним станом.
Третьою стадією вважається період, коли стан алкогольного сп'яніння для людини став його повсякденністю. Це найважча стадія алкоголізму, яка не лікується самостійно.

Клініка лікування алкоголізму в Києві без вихідних

Допомога клініки

Якщо у вас, ваших близьких чи знайомих є подібні проблеми, постарайтеся звернутися до лікаря для лікування запою (алкоголізму) або за допомогою в спеціалізовані клініки. Вирішувати проблему алкоголізму необхідно в комплексі.
В залежності від стадії захворювання проводиться відповідне лікування різної складності як медикаментозне, так і різні психологічні терапії. У разі необхідності можна застосувати примусове лікування, і тут примусове - не означає агресії до залежного, а значить підвищену мотивацію від наших фахівців до незворотності поверненню до нормального життя. Можливий виїзд фахівця додому для бесіди з залежним навіть під час алкогольного сп'яніння і буянства залежного. Ми відновимо мир в домі і повернемо сімейні цінності залежній людині.

Анонімне лікування і результат гарантується!

Почитати цей матеріал на російській мові Лечение алкоголизма