Сертификаты

Свидетельство о методике реабилитацииСертификат о реабилитацииОсобенности лечения инфицированных СПИДом

Що таке запій?

Запій - це найвища ступінь залежності від алкогольних напоїв з втратою контролю над собою. Хворий може пити кілька діб поспіль, а іноді і тижнів. У алкоголіка ранкове похмілля змінюється ламкою, і необхідністю прийняття нової порції алкоголю. Потрапивши в це замкнене коло осіб, залежна від алкоголю людина часто не в силах впоратися сама зі своєю залежністю від спиртних напоїв. Відсутність або бездіяльність оточуючих, може привести хворого до інсульту, епілептичному припадку, гіпертонічної кризи і навіть може закінчитися смертю.

Допомога при запої - виведення з запою

Самий правильний спосіб допомоги хворому - це виклик нарколога, в той час коли хворий алкогольною залежністю прокинувшись і трохи протверезівши починає мучитися похміллям. У цей момент в алкоголіка прискорений пульс, підвищений тиск. Хворий може бути в холодному поту, з відчуттям сильної слабкості.
За кілька годин лікарі зможуть повернути хворого, у відносно здоровий і тверезий стан.

Що можна зробити вдома для обриву запою

Якщо з якихось причин звернутися до лікувального закладу немає можливості можна спробувати самостійно надати допомогу хворому.
Допоможе частково зняти похмільний синдром, 5гр нашатирного спирту розведеного в склянці води. Випити потрібно залпом.
Добре якщо хворий погодиться прийняти душ.
Потім, щоб виводити токсини з організму, необхідно якомога більше пити рідини. А щоб рідина не затримувалася в організмі, прийняти сечогінний. Звичайно краще для алкозалежного проведення в клініці процедури алкогольної детоксикації.
Допоможе відновленню організму звичайний аспірин, який потрібно приймати по таблетки два рази на день.
Кращим харчуванням після запою будуть бульйони. Потім потрібно включати яйця зварені в круту, пісну рибу і м'ясо, висівковий хліб, каші. Можна зварити борщ. З напоїв краще всього пити чай і трав'яні відвари.
І все ж повторимо рекомендацію фахівців, виведення з запою краще проходити в клінічних умовах.

Прочитати цей матеріал на російській мові Лечение запоя