Сертификаты

Свидетельство о методике реабилитацииСертификат о реабилитацииОсобенности лечения инфицированных СПИДом

Якщо родич наркоман або алкоголік

Коли чоловік алкоголік або наркоман, жінка поруч знаходиться з ним у співзалежності (або навпаки, якщо жінка залежна, а чоловік в співзалежності -  і таке буває). Це певний тип жінок, яких об'єднує схожа поведінка. Вони панькаються з чоловіком, як з маленькою дитиною, не вірять в нього. Чоловік деградує поступово. Чим більше вона його дорікає, чим більше намагається його врятувати і змінити, тим становище ускладнюється. Адже часто наші родичі не розуміють навіщо лікування алкоголізму або лікування наркоманії, вони думають, що взагалі вони не від чого не залежать, просто їм так легше, а в будь-який момент зможуть кинути. Але дуже часто цей "будь-який момент" так і не настає.

Як врятувати залежну людину

Що насправді потрібно жінці, яка виступає в ролі рятівниці? Піднесення над іншим за допомогою приниження його. Ось яка я сильна, мене є за що любити, а він такий поганий, але я з ним воджуся, і рятую. Він без мене пропаде. При цьому жертва поглинає у рятувальника енергію, а рятувальник забирає у жертви ресурс. Ось такий взаємообмін. Але якщо чесно - це ненормально, і сім'я повинна будуватися не так.
Нормально, коли людина час від часу потрапляє в трикутник долі жертва-тиран-рятувальник, вчасно помічає це і виправляє помилку, але можна перебувати в цих станах постійно, переходячи від одного до іншого.
Наприклад, чоловік запив, не пішов на роботу. Що робить дружина? Вона йде в поліклініку ще й разом зі своєю мамою і купує своєму чоловікові лікарняний, щоб його не звільнили з роботи. Вона записує його до лікаря, вона все або майже все робить за свого чоловіка. Вона керує ним, вона вважає, що вона краще, раз не п'є і тому має права вказувати йому, як треба жити. Але ж варто було б звернутися до професіоналів і вилікувати алкоголізм чи наркоманію.

Можна перемогти залежність від алкоголю, наркотика

Справжня жінка дарує чоловікові любов, чоловік просто завойовує світ.Наскільки жінка вірить у свого чоловіка, наскільки дає йому ресурс, настільки у чоловіка є сили і можливості. Він сам все знаходить і сам з усім справляється, в нього достатньо вірити, але це може зробити тільки справжня жінка. Духовне переродження дівчинки в жінку називається ініціацією. Тверезість розуму і здравость вчинків допомагають людям повернутися на шлях лікування залежності та подальшого здорового способу життя.

Здоровий спосіб життя і сімейні цінності

У жінки може бути чоловік, діти, а вона при цьому все ще всередині дівчинка. Від чого це залежить? Все дуже просто, є трикутник батько-мати-дочка. Коли дівчинка підростає, то зріла мати повинна програти дочки конкуренцію, визнавши її жінкою. Виникає трикутник чоловік-жінка-жінка. Незріла мати несвідомо боїться програти конкуренцію дочки. У підсумку у дочки два шляхи, або вона буде відкидати чоловіків, і перетворитися на стару, або почне спати з усіма підряд. Точно також батько повинен програти конкуренцію своєму синові. І тоді діти відштовхуються від цього успішного досвіду і стартують вдало. Тому важливо в сім'ї з раннього дитинства прививати дитині життєві пріоритети. Щоб потім він ріс без важких психологічних травм. Зрозуміло в житті всяке буває, але найчастіше саме непродуманість вчинків тягне ці травми, а не реальне життя.

Наркологічний центр Алко-нарко-клінік професійно вилікує будь стадії алкоголізму, наркоманії за новою методикою і допоможе Вам повернути чоловіка або дружину в сім'ю.

Телефонуйте до нашого центру - ми підкажемо як вирішити питання із залежністю Ваших рідних.

Прочитати цей матеріал на російській мові Родственникам