Сертификаты

Свидетельство о методике реабилитацииСертификат о реабилитацииОсобенности лечения инфицированных СПИДом

Лікування наркоманії Київ і регіони, наркоблокатори

Наркоманія - це тотальна залежність, викликана вживанням наркотика. Специфіка цього хронічного захворювання в тому, що залежність може почати розвиватися навіть з одного єдиного прийому наркотику. Існує кілька різновидів наркоманії: морфінізм, героїнізм, кодеїнізм, гашішеманія, гашишизм, кокаїнізм. Складність цього захворювання в тому що у хворого розвивається абстинентний синдром, який людині дуже важко перебороти самостійно. Абстинентний синдром або так звана «ломка» (лат. Abstinentia - утримання) - це симптоми різного ступеня тяжкості, що виникають при зниженні дози після неодноразового або тривалого вживання. Наркотик надає руйнівний вплив не тільки на психологічному, але і на фізіологічному рівні на людину. Так, в результаті приймання наркотиків відбувається отруєння і розлад діяльності організму людини. Порушується робота нервової, серцево-судинної системи, ендокринної, видільної, репродуктивної, активізуються зовнішні і внутрішні запальні процеси, процеси гниття. Під впливом наркотичної речовини гинуть нейрони і їх зв'язку, тому повністю порушується нормальна робота мозку аж до недоумства. За статистикою, середній термін життя наркомана - близько 5 - 7 років при регулярному прийомі наркотиків, без урахування смертності від передозувань в пошуках більшої ейфорії.

Анонімне лікування гарантуємо!

Анонімне лікування - допомога залежним з виїздом додому і в клініці. Госпіталізація пацієнтів у важких випадках неконтрольованості своїх дій залежною людиною.

Наркотична залежність так само становить соціальну проблему. Наркоман здатний не тільки зруйнувати сім'ю, погубити дітей, згубно впливати на близьких, але і здійснювати соціально небезпечні вчинки і \ або злочини. 70% неповнолітніх наркоманів стають злочинцями.
Наркоманія і наркотики часто стають причиною смерті, захворювання СНІДом, гепатитом.

Реабілітація наркозалежних - якісне лікування та позбавлення залежності

Клінічна реабілітація та досвідчені фахівці - результат лікування наркоманії, який Ви очікуєте. Після лікування наркоманії проводитися безкоштовний супровідний курс.

Наркоманія не мара, а неприваблива реальність: наркотики призводять до каліцтва дітей. Діти матерів, що вживали наркотики, страждають від ряду вад і захворювань, іноді несумісних з життям або призводять до інвалідності дитини. Науково доведено, що коефіцієнт інтелекту дітей матерів, які під час вагітності приймали наркотичні речовини, до 40% нижче, ніж у їхніх однолітків.
На сьогодні, медична статистика підтверджує, що самому наркоману побороти психологічну і фізіологічну залежність практично неможливо. Найчастіше звичайній людині важко зрозуміти, чому наркоман не може взяти себе в руки і подолати абстинентний синдром. При відмові від наркотиків людини наздоганяє ломка, яка триває набагато довше похмілля. Вона настільки важко переноситься, що змушує мозок працювати тільки в пошуках нової «дози». Тому, лікувати наркоманію потрібно обов'язково вдаючись до допомоги досвідчених наркологів та реабілітаційних центрів. Тільки комплексний курс "лікування залежних", який включає медикаментозне лікування та психологічну реабілітацію, здатний повернути хворого до нормального життя. Використання сучасної методики лікування допомогло нам вилікувати тисячі пацієнтів.

При лікуванні за бажанням пацієнта можлива установка блокатора (наркоблокатора), який сприятиме небажанню людини приймати наркотики. Це не примусове лікування - тільки за згодою пацієнта клініка встановить блокатор.

Старт наркоманії

Наркотики найчастіше починають пробувати люди як тимчасове захоплення, думають, що просто спробують і більше не будуть їх вживати. Але часто залежність бере верх і перетворює людину на наркомана. Залежну від наркотиків людину можна помітити за значних перепадів настрою - від нервового роздратованого, коли немає наркотиків, до ейфоричного, коли людина прийняла наркотик. Особливо важливо батькам стежити у підлітків цей момент, коли починають діти ходити в клуби. Саме нічні клуби часто стають місцем, де можна безперешкодно купити і приймати наркотики.

Відносна доступність метадону як легкого наркотику в Україні створила умови, що це все таки метадон, і це не страшно. По перше, багато залежних все таки з метадоном вживають і більш сильні наркотики. По-друге, метадонова залежність, навіть якщо вживати тільки цей наркотик небезпечна. Вилікувати метадоновую залежність і прийти до нормального життя допоможуть Вам спеціалісти нашої клініки.

Встановити наркоблокатор

Якою складною і запущеної не була б ситуація у Вас або Ваших рідних - зателефонуйте нам і дізнайтеся що робити. Ми проведемо лікування наркоманії по одній з перевірених методик, зможемо установити наркоблокатор, наявні інші методи або курси лікування наркоманії - в будь-якому випадку ми повернемо людину до нормального життя і не дамо їй страждати від наркотиків.

Наркоблокатори підбираються індивідуально і дають значний шанс не повертатися більше ніколи до залежності. Телефонуйте і дізнайтесь рекомендації по Вашій проблемі безкоштовно, деталі - підшивка від наркоманії, кодування від будь-якої залежності анонімно. Можливість застосування примусового лікування і що саме ховається під цим словом. Допомога для наркоманів зі значним стажем.

Прочитати цю сторінку російською мовою Лечение наркомании