Сертификаты

Свидетельство о методике реабилитацииСертификат о реабилитацииОсобенности лечения инфицированных СПИДом

Допомога в лікуванні опіумної залежності

Ми пропонуємо професійну допомогу тим, чиє життя погрузло в смертоносній залежності. Перш ніж коротко описати пропоновані в центрі послуги, варто відзначити, що опіумна група наркотичних речовин включає в себе героїн, ацетильований опій, субстідол, трамадол, амнопон, морфій, промідол і т.п. Опіумні наркотики створюють або синтетичним шляхом, або з маку сирцю.
Звертаємо вашу увагу, що надійні препарати від опіумної залежності на сьогоднішній день ще не винайшли (і навряд чи коли-небудь винайдуть), тим не менше, наші фахівці пропонують діючу схему лікування опіумної залежності, яка передбачає:
- Детоксикацію організму (ліквідацію фізичної залежності),
- Реабілітаційні процедури,
- Введення блокатора,
- Психологічна допомога.

Детоксікація

Іншими словами, наші фахівці проведуть лікування пацієнта за програмою, яка включає детоксикацію, період реабілітації, запобігання зриву, а також соціальну адаптацію людини.
Перший етап лікування передбачає очищення організму, а також позбавлення людини від залежності на фізичному рівні. Процес детоксикації є абсолютно безболісним і проходить під наглядом співробітників центру. Протягом цього часу хворому призначаються ліцензовані препарати (за індивідуальним дозуванням). Пацієнт поступово включається в реабілітаційну програму, а фахівці нашого центру продовжують роботу над рятуванням його від соціальної та психологічної складової наркотичної залежності.

Реабілітація

Курс реабілітації - обов'язкова складова лікування опіумної залежності, без якої ефективність спільної програми не перевищує 10%. Одним з найбільш популярних методів лікування є підшкірне вшивання «блокаторів», які в опіумних рецепторах перекривають передачу імпульсів. Так, навіть прийнявши наркотик, людина не зазнає звичного ефекту.
Пам'ятайте, лікування опіумної залежності - поетапний і комплексний процес, який йде в тандемі з психотерапією, реабілітаційним періодом і соціальною адаптацією пацієнта. Допоможіть тим, хто потребує лікування наркоманії в Києві - телефонуйте прямо зараз!

Прочитати цей матеріал російською мовою Лечение опиумной зависимости