Сертификаты

Свидетельство о методике реабилитацииСертификат о реабилитацииОсобенности лечения инфицированных СПИДом

Життєва ситуація, яка допоможе Вам виявити вживання близькими наркотиків, для своєчасного їх лікування

Ставлюся негативно до наркотиків, але одна випадкова доза наркотику змінила свідомість на все життя! Я розповім Вам, що я відчув для того, щоб батьки змогли без труднощів виявити вживання наркотиків своєю дитиною.

1. На початкових етапах вживання - гарний настрій, завищена самооцінка, балакучість. На цьому етапі виявити наркомана майже нереально. Він веде себе скоріше цілковито адекватно.
2. Подальше вживання «Спайс» приведе до плачевних результатів. Порожній погляд, великі очі, вузькі зіниці, зміна мови, загальмованість, параноя, відсутність можливості лягти і поспати. Людина під цим видом наркотика не коли не засне. Він буде виглядати втомленим з червоними очима, загальмованим і млявим, але заснути не вийде. Зверніть увагу, на пітливість і легкі судоми м'язів по всьому тілу. У більшості випадків судоми на ногах і на м'язах шиї.
3. Якщо дитина багато курить зазвичай з"являється трясіння рук. Дитина може бути різного віку, але зверніть увагу, якщо дитині 16-18 років, то можливо вона вже курить.

Усвідомлення наркозалежності та кодування від наркоманії

Хочу сказати, що якщо людина один раз попробує наркотик, то в неї назавжди змінюється свідомість. Тепер вона знає, що відпочивати і радіти можна не тільки за допомогою алкоголю. У більшості випадків наркомани, правильніше наркозалежні люди, взагалі відмовляються від алкоголю.

У цьому випадку треба провести обстеження, детоксикацію організму від наслідків приймання наркотичних речовин, лікування і кодування від наркозалежності, щоб врятувати людину від наркоманії і повернути його до нормального життя.

Спеціалісти нашої наркологічної клініки нададуть безкоштовно консультації та готові максимально сприяти для цілковитого виздоровлення Вас або ж Ваших рідних та близьких.

Прочитати цей матеріал на російській мові Употребление наркотиков